Interposta.Info

Bu şəxslər DSK üzvü təyin edildi (SİYAHI)

Siyasət
 20-08-2021, 09:47     276

Dairə seçki komissiyalarının (DSK) yenidən təşkil edilməsi barədə Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) qərarı dərc olunub.

"İnterPosta"xəbər verir ki, qərarda DSK üzvü təyin edilmiş 1 125 şəxsin adları yer alıb.

Beləliklə, dairə seçki komissiyalarının üzvləri təyin edilmiş şəxslərin siyahısı belədir:

1 saylı Şərur – Sədərək

Abbasov Zaman Əyyub oğlu

Əliyev Elsevər İntiqam oğlu

Əsgərov Niyaz Mustafa oğlu

Hüseynov Çingiz Tahir oğlu

Hüseynov Lətif Müzəffər oğlu

Xəlilov Ceyhun Məmməd oğlu

Mehdiyeva Zülfiyyə Rza qızı

Məmmədzadə Məmməd Cəmil oğlu

Rzazadə Polad Əhəd oğlu

2 saylı Şərur

Əliyev Ceyhun Mübariz oğlu

Əliyev Hünər Maşallah oğlu

Əsədov Əbülfəz Musa oğlu

Qəhrəmanov Kənan Elman oğlu

Mehdiyev Salman Əli oğlu

Məmmədov Elçin Vaqif oğlu

Tağızadə Məhərrəm Cəfərqulu oğlu

Vəliyev İlham Qafar oğlu

Zamanov Anar Kamil oğlu

3 saylı Babək – Kəngərli – Naxçıvan

Bağırov Rüstəm Əsəd oğlu

Əliyev Şəmil Cəbrayıl oğlu

Əzimov Elmar Eldar oğlu

Fətullayev Nicad Şaiq oğlu

Hüseynzadə Pərviz Azad oğlu

İsmayılov Elsevər Salman oğlu

Qazıbəyov Əbülfəz Arif oğlu

Rəhimov Vəfa Vilayət oğlu

Sultanov Məmmədbağır Məmmədbağır oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər

Babayev Rasim Canbaxış oğlu

Cəfərli Toğrul İman oğlu

Cəfərov Orxan Cəfər oğlu

Həsənli Çingiz Namizəd oğlu

İbrahimova Günel Fəxrəddin qızı

Qasımov Əfayıl Vaqif oğlu

Məhərrəmov Canpolad İldırım oğlu

Mirzəyev Tahir Səyyad oğlu

Mustafayev Natiq Məhərrəm oğlu

5 saylı Şahbuz – Babək

Abbasov Ziya Nizami oğlu

Eylazova Aytac Rasim qızı

Əsgərov Vüqar Əziz oğlu

Hüseynov Taməddin Nurəddin oğlu

İsmayılov Elman Məhərrəm oğlu

Quliyev Həsənxan Mahmud oğlu

Piriyev Nazim Məmməd oğlu

Rzayev Famil İsa oğlu

Rzayev İlvin Əvəz oğlu

6 saylı Culfa – Babək

Əliyeva Gülsadə Əhməd qızı

Əzimov Əzim Əli oğlu

Hüseynov Təyyar Məmməd oğlu

Məmmədov Babək Kamil oğlu

Məmmədov Həsən Şəmil oğlu

Muradov Vahid Vaqif oğlu

Nəcəfov Vüsal Alim oğlu

Novruzov Ruhin Əfqan oğlu

Salahova Səriyyə Rəsul qızı

7 saylı Ordubad – Culfa

Ağayev Musa Sahib oğlu

Babazadə Əkbər Məhəmmədəli oğlu

Əhmədov Sərxan Elşən oğlu

Həsənov Həsən Zabit oğlu

Xəlilli Qənbər Niyazi oğlu

Rüstəmov Orxan Cəmil oğlu

Sadıqov Vidadi Vaqif oğlu

Vəlibəyli Arzuman Rəşid oğlu

Vəlibəyov Zahid Seyfulla oğlu

8 saylı Binəqədi birinci

Abdullayeva Sevinc Həmid qızı

Bayramov Ülvi Əskər oğlu

Bayramova Aytəkin Eyvaz qızı

Eminov Hafiz Mürsəl oğlu

Əliyarov Məhəmməd Ələkbər oğlu

Əliyev Faiq Xudu oğlu

Əliyev Natiq Namik oğlu

Məmmədov Məlikməmməd Xanoğlan oğlu

Novruzov Nizami Fərman oğlu

9 saylı Binəqədi ikinci

Abbasov Anar Tanrıverdi oğlu

Bayramov Həsən Bayram oğlu

Hacıyeva Kəmalə Hüseyn qızı

Həziquliyeva Arzu Müseyib qızı

Hüseynzadə Şahmar Abdulla oğlu

Mirqasımov Teyyub Mirəli oğlu

Muradzadə Gülnar Salman qızı

Namazov İsgəndər Məmməd oğlu

Səfərova Nərminə Ağasəbi qızı

10 saylı Binəqədi üçüncü

Abbasov Əbülfət Kərim oğlu

Cəbrayılova Xəyalə Sadiq qızı

Daşdəmirov Rafiq Niyaz oğlu

Əliyev İsgəndər Hümbət oğlu

Hacıyeva Zülfiyyə Əhməd qızı

Hüseynov Yolçu Əvəz oğlu

Xəlilova Züleyxa Faiq qızı

Məhərrəmov Əli Adil oğlu

Sadıqova Zeynəb Bayram qızı

11 saylı Qaradağ

Abdullayev Məhərrəm Əbdulfərz oğlu

Ələsgərov Azər Sərdar oğlu

Əliyev Nəsib Əjdər oğlu

Əsədov Bakir Atduxan oğlu

Əsgərova Elminə Elman qızı

Güləliyev Nurlan Əlizaman oğlu

Hüseynzadə Yaqub Hüseyn oğlu

Quliyev Şahin Vaqif oğlu

Manafova Zöhrə Ələmdar qızı

12 saylı Qaradağ – Binəqədi – Yasamal

Abbasov Nahid Allahverdi oğlu

Abdullayev İmaməli Qulu oğlu

Cəfərov Zamin Farizxan oğlu

Əhmədov İkram Gülağa oğlu

Əhmədzadə Qəşəm Xəlil oğlu

Əkbərova Kamilə Ərrəhmət qızı

Əsədov Şakir Atduxan oğlu

Məmmədov Vaqif Qubat oğlu

Şıxəliyev Pərviz Camı oğlu

13 saylı Xəzər – Pirallahı

Abbasov Oqtay Oruc oğlu

Balaqardaşov Mütəllim Səlvər oğlu

Dursunəliyev Səfa Dursunəli oğlu

Qəmbərov İlham İmran oğlu

Qəmbərov Nurəddin Emin oğlu

Məmmədzadə Mahmud Balaqardaş oğlu

Məmmədzadə Zaur Müzəffər oğlu

Rzayev Nazim Qasım oğlu

Süleymanov Muxtar Rüstəm oğlu

14 saylı Xəzər

Ağayev Nürətdin Sərbib oğlu

Bədəlov Fərahim Natiq oğlu

İsmayılov Saleh Təvəgül oğlu

Qəmbərov İmran Abbas oğlu

Qurbanov İntizam Vahib oğlu

Mövsümov Abbas Abdulla oğlu

Süleymanova İradə Kamil qızı

Zeynalov Şahbaz Fətəli oğlu

Zeynalova Yeganə Hüseyn qızı

15 saylı Yasamal birinci

Abdullayev Zəfər Camal oğlu

Cəfərova Kifayət Mikayıl qızı

Davudova Kəmalə Ağaqulu qızı

Dilbazi Yeganə Zirəddin qızı

Sadıqova Lalə Əli qızı

İsayev Cumar Əliyəsər oğlu

Yusifova Aygün Bəxtiyar qızı

Yusubov Adil Hacıəhməd oğlu

Zeynalov Ramiz Niyaz oğlu

16 saylı Yasamal ikinci

Cəfərov Sənan Ağa Həsən oğlu

Həsənli Vasif Əlihasil oğlu

İsmayıl Surxay Yusif oğlu

Manafova Ziba Cəbrayıl qızı

Məmmədov Qədir Kərim oğlu

Məmmədova Lətifə Adil qızı

Seyidzadə Sədaqət İmran qızı

Səlimova Şəlalə Cəfər qızı

Tağıyeva Mirsəkinə Malik qızı

17 saylı Yasamal üçüncü

Axundov Ramiz Əlibala oğlu

Fətullayeva Nüşabə Əliqasım qızı

Hüseynova Kamalə Telman qızı

Kərimov Qədir İskəndər oğlu

Maksumov Arif Təvəkkül oğlu

Məhərrəmov Fəxrəddin Hacıqulu oğlu

Məmmədov Samir Təvəkkül oğlu

Nəzərov Vüqar Mehrəli oğlu

Rüstəmova Mədinə Şirməmməd qızı

18 saylı Nərimanov – Nizami

Babayev Vasif Xeyrulla oğlu

Əsgərova Məlahət Hüseynalı qızı

Hacıyeva Təranə İbad qızı

Qarayev Vüsal Bəhlul oğlu

Qurbanov Hicran Abdulla oğlu

Mirzəyev Əmrah Əlirza oğlu

Muradov İslam Yusub oğlu

Seyidov Əkbər Mirmahmud oğlu

Şahverdiyev Yaqub Ələsgər oğlu

19 saylı Nərimanov birinci

Abdullayeva Tacirə İsmayıl qızı

Babayev Emin Cabar oğlu

Cabbarlı Bəhruz Ərzuman oğlu

Həsənova Rəna Rəsul qızı

Kərimova Hürü Məmməd qızı

Məmmədov Şamil İsbi oğlu

Mirzəyev Şəmsəddin Davud oğlu

Nəbiyev Azad Cavad oğlu

Şükürov Şahin Ülkər oğlu

20 saylı Nərimanov ikinci

Allahverdiyeva Dürdanə Xıdır qızı

Cəfərli Vüqar Vəkil oğlu

Heybətov Nizami Əsgər oğlu

İmanov Məhəmməd Umud oğlu

Quliyev Ələkbər Məhəmməd oğlu

Mahmudova Rəsmiyə Cəfər qızı

Musayev Musa Həzi oğlu

Sadıqov Eldar İsa oğlu

Vəliyeva İradə Əli qızı

21 saylı Nəsimi birinci

Abbasova Sahibə Namaz qızı

Alışanova Billurə Mahir qızı

Dadaşov Çingiz Seydulla oğlu

Həşimova Leyla Nurəddin qızı

Xəlilov Vahid Əziz oğlu

Mehdiyeva Fəridə Sovet qızı

Mustafayev Seyfəddin Məhərlam oğlu

Siyabov Telman Həsən oğlu

Zeynalova Səbinə Vüqar qızı

22 saylı Nəsimi ikinci

Abbasov Elbrus Uğurlu oğlu

Bədəlov Aşur Natiq oğlu

Daşdəmirov Akif Xıdır oğlu

Əhmədov Ramin Həsrət oğlu

Əliyev Ramiz Yusif oğlu

Xəlilov Xəlil Hüseynqulu oğlu

Mövsümova Nigar Əziz Ağa qızı

Rzayev Qasım Yaqub oğlu

Vəliyev Asəf Abbas oğlu

23 saylı Nəsimi – Səbail

Bağışov Əliyar Hüseynqulu oğlu

Daşdəmirli Məmməd Rafiq oğlu

Hacıyev Etibar Məmməd oğlu

Həsənova Aynurə Fəxrəddin qızı

Qasımov Ayəddin Əbülfət oğlu

Qasımov Valeh İsgəndər oğlu

Quliyev Ağabala Maşalla oğlu

Quliyev Nemət Vaqif oğlu

Mirzəyeva Məmdudə Qafar qızı

24 saylı Nizami birinci

Bağırova Gülbahar Əlihüseyn qızı

Bağırova Sevinc Vaqif qızı

Əliyev Yusif Alcan oğlu

Xəlilova Reyhan Yasinovna

İsmayılov Nəcəf Hüseyn oğlu

Kərimli Akif Vəli oğlu

Mehtiyev Mehti Təvəkgül oğlu

Nəcəfov Niyazi İsgəndər oğlu

Salmanova Gülnarə Arif qızı

25 saylı Nizami ikinci

Alverdiyev Mehman Bəylər oğlu

Əhmədova Aynurə Firuddin qızı

Əliyev Müşfiq Yusif oğlu

Hətəmova Gülarə Nərpolad qızı

İsgəndərov Tural Sabir oğlu

Qurbanov Allahverdi Musa oğlu

Nəsibov Vüqar Binnət oğlu

Vəliyev Heydər Tahir oğlu

Vəliyeva Nəcibə Yadigar qızı

26 saylı Sabunçu birinci

Abbasova Gülxanım Balabəy qızı

Balıyev Tahir Oruc oğlu

Cəfərov Aydın Fərhad oğlu

Əliəsgərov Hüseynqulu Adil oğlu

Heydərov Sədi Heydər oğlu

Hüseynov Rüfət Tofiq oğlu

Məmmədova Ulduz Yasin qızı

Musayeva Xəyalə Tofiq qızı

Rzayeva Nuranə Aris qızı

27 saylı Sabunçu ikinci

Əjdərov Nadir Alış oğlu

Əzimova Sürəyya Nağı qızı

Hacıyev İsaq Məmməd oğlu

Qasımova Samirə Yaşar qızı

Məhərrəmov Dəyanət Ağahüseyn oğlu

Musayev Əliyar Ağa oğlu

Nəsibov İsmixan Qədimoviç

Sadıqov Telman Cəfər oğlu

Süleymanova Aynur Mustafa qızı

28 saylı Sabunçu üçüncü

Abdullayeva Gülnaz Fərman qızı

Babayev Hacıbala Hacıbaba oğlu

Əhmədov Tural Qara oğlu

Həsənova Natavan Ağababa qızı

Quliyev Ramil Rafiq oğlu

Qurbanoğlu Əkbər İlham oğlu

Nəcəfov Elman Əhmədxan oğlu

Rəhimov Nurəddin Məmməd oğlu

Şükürova Bikəxanım Şamil qızı

29 saylı Səbail

Bayramov Zaur Xaləddin oğlu

Əhmədov Anar Fikrət oğlu

Əsədova Səbinə Əli Bala qızı

İsmayılov Arif Calal oğlu

İsmayılov Hikmət İsmayıl oğlu

İsmayılov İsrafil Qayvalı oğlu

Kərimov Ələkbər İsrafil oğlu

Məmmədov Cahangir İsmayıl oğlu

Paşayeva Mehriban Əli qızı

30 saylı Suraxanı birinci

Cəfərov Əli Qurban oğlu

Əliyev Oktay Misir oğlu

Əmirov Vilayət Avaz oğlu

Hacıyev Ehtibar Xalid oğlu

Həsənov Sabir Tehranxan oğlu

Məmmədov Rəşid Müslüm oğlu

Namazov Fəxrəddin Hümbət oğlu

Rəhimov Vasif Aydın oğlu

Seyidova Akifə Ənvər qızı

31 saylı Suraxanı ikinci

Abdullayeva Eleonora Əli qızı

Babayev Qəzənfər Məcid oğlu

Bayramov İlham Möhübbət oğlu

Əhmədov Natiq Lütvəli oğlu

Əliyev Camal Fizuli oğlu

Əliyeva Nərgiz Əyyub qızı

Həsənli Ramiz Kamandar oğlu

Kərimova Nailə Balabəy qızı

Şəkərov Asif Nadir oğlu

32 saylı Suraxanı üçüncü

Abbasov Fərəməz Əmiraslan oğlu

Allahverdiyev Gülağa Əhməd oğlu

Allahverdiyev Sabir Allahverdi oğlu

Baxışov Elçin Niyaz oğlu

Əliyev Dadaş Sərxoş oğlu

Kərimova Tünzalə Vahid qızı

Mehtiyeva Xurşud Bayram qızı

Mirzəyev Firudin Mirəhəd oğlu

Təmrazov Kamran Astan oğlu

33 saylı Xətai birinci

Bayramov Əlibaba Arif oğlu

Əmiraslanova Sahibə Məcid qızı

Feyzullayev Fərid Adil oğlu

Kərimova Rəna Arif qızı

Quliyev Çingiz İnqilab oğlu

Qurbanov Rəvan Mahir oğlu

Mürsəlov İlqar Qurbanəli oğlu

Rəhimli Mətin Amil oğlu

Səfərov Faiq Ağaş oğlu

34 saylı Xətai ikinci

Abbasov Niyazi Rəfi oğlu

Abbasov Vüsal İsmayıl oğlu

İsmayılov Əli Həmid oğlu

Kərimov Rövşən Elsevər oğlu

Quliyev Teymur Yadulla oğlu

Mehdiyev Rafael Vəli oğlu

Məmmədli Ülviyyə Məhəmməd qızı

Şıxəliyev Qüdrət Məmmədəli oğlu

Tağıyev Tahir Allahverdi oğlu

35 saylı Xətai üçüncü

Allahverdizadə Leyla İlham qızı

Bağışov Fəxrəddin Təmərxan oğlu

Elçin Səlcuq Elçin oğlu

Gülüşova Aynurə Yaşar qızı

İsmayılova Dilarə Mirzə qızı

Qaratov Qarat Şahnəzər oğlu

Qəmbərov Eldar Vladimiroviç

Nəsirov Fuad Saleh oğlu

Pənahov Mütəllim Nadir oğlu

36 saylı Xətai dördüncü

Əhmədov Arif Şəmşəd oğlu

Əhmədov Firduz Fərman oğlu

Hacıyev Rövşən Hüseyn oğlu

Xankişiyev Mətləb Əlbala oğlu

Qadaşlı Davud Məhəmməd oğlu

Mehdiyev Arzu Mehdi oğlu

Novruzova Sevda Vələhməd qızı

Orucov Yusif Alış oğlu

Tarverdiyev Cavanşir Məcid oğlu

37 saylı Nizami birinci (Gəncə)

Abbasəliyeva Lətifə Nəbi qızı

Babayev Fərid Ülfət oğlu

Əsgərov Azər Nazim oğlu

Hüseynov Seymur Həbib oğlu

Kəsəmənli Rüxsarə Elçin qızı

Qədirova Gülşən Faxrəddin qızı

Quliyev Telman Qəhrəman oğlu

Namazov Eldəniz İsmayıl oğlu

Süleymanov Elxan Fərman oğlu

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə)

Bağırov Samil Sakit oğlu

Bayramov Azad Mustafa oğlu

Hüseynov Zakir Nəsib oğlu

İlyasova Rəsmiyə Qara qızı

Qurbanov Rauf Bahadur oğlu

Məmmədova Təranə Əli qızı

Muradov Hikmət Məhəmməd oğlu

Musayeva Reyhan Ramazan qızı

Sadıqov Nəriman Məşdi oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə)

Abbasov Abbas Məmməd oğlu

Əhmədov Elbar Sabir oğlu

Əliyeva Şahnaz Qədir qızı

Qədimova Həcər Yaqub qızı

Quliyev Ağamirzə Həsən oğlu

Mirzəyev Azər Aydın oğlu

Namazov Təngiz Səməd oğlu

Səmədov Aqşin Zərdan oğlu

Süleymanova Zərri Süleyman qızı

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə)

Cəfərov Əmrah Eldəniz oğlu

Cəfərov Rauf Şəki oğlu

Əliyeva Elmira Hümmət qızı

Hüseynov Faiq Ziyətdin oğlu

Hüseynov İlham Rüstəm oğlu

İsmayılov İmamyar Bilman oğlu

Müseyibov Sadiq Qurban oğlu

Sabirov Yunis Etibar oğlu

Səfərov Eldar Adil oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci

Ağakişiyeva Təhminə İlyas qızı

Allahverdiyev İlqar Əmir oğlu

Dilavərli Taleh Elman oğlu

İdrisova Məlahət Əbülfəz qızı

Məmmədov Əhməd İbrahim oğlu

Məmmədov Möhübbət Qubad oğlu

Pənahov Eldar Zirəddin oğlu

Salmanov Vüqar Yusif oğlu

Şirinova Arzu Xasay qızı

42 saylı Sumqayıt ikinci

Fərəcov Rövşən Möhlət oğlu

Hacıyev Ruslan Zülfiyeviç

Kazımov Fəxrəddin Camal oğlu

Məlikov Aydın Balakişi oğlu

Məmmədova Məhəbbət Sabir qızı

Mustafayev Mədət Veysəl oğlu

Səfiyarov Yusif Xəlil oğlu

Şamilzadə Tofiq Yaşar oğlu

Şərəfxanova Ruhiyyə Nadir qızı

43 saylı Sumqayıt üçüncü

Adgözəlov Gündüz Çingiz oğlu

Əhmədov Səməd Məmməd oğlu

Həsənova Lamiyə Qurban qızı

İsayev Anar Bazir oğlu

Qasımova Ulduz Şirin qızı

Məlikov Xəyal Qüdrət oğlu

Muradova Natavan Camal qızı

Nəsibova Pakizə Zakir qızı

Sadıqlı Elmar Ağasadıq oğlu

44 saylı Sumqayıt – Xızı

Abdullayev Ələsgər Xəlil oğlu

Babayev Sehri Fərəc oğlu

Əliyeva Rəvanə Vahid qızı

Hüseynova Xalidə Abdulla qızı

Quliyev Əhməd Qabil oğlu

Məmmədov Təvəkgül Məmməd oğlu

Musayev Arzu Camal oğlu

Nağıyev Məhəbbət Məhəmməd oğlu

Süleymanov Arzuman Elyar oğlu

45 saylı Abşeron

Abbasova Dilşad Salman qızı

Əhmədov Elburs Hüseyn oğlu

Əliyev İlkin Samir oğlu

Hacıyev Nəsir Hacı oğlu

Hacızadə Tərlan Elxan oğlu

İsmayılov Şahbəndər Elləz oğlu

Quliyev Məhəmməd Cəfər oğlu

Orduxanov Faiq Orduxan oğlu

Vəliyev Nicat Bəhlul oğlu

46 saylı Şirvan

Abbasov İntiqam İnqilab oğlu

Ağayev Taleh Balamirzə oğlu

Dövlətov Tarverdi Ərəbxan oğlu

Əliyeva Məlahət Ağasəf qızı

Həsənov Elçin Mirələkbər oğlu

İsayev Oqtay Əhmədağa oğlu

Mürsəlov Fuad Malik oğlu

Paşayev Hikmət Yavər oğlu

Səfərova Mətanət Əhmədağa qızı

47 saylı Mingəçevir

Allazov Əhməd Alı oğlu

Cabbarov Rəfail Firidun oğlu

Əmrahov Zabul Osman oğlu

Həsənov Sahib Mərdəli oğlu

Hüseynova Ruhiyyə Adil qızı

Mehdiyev Mübah Hüseyn oğlu

Məmmədov Oqtay Məhərrəm oğlu

Səlimova Aytən İlyas qızı

Şahmuradov Elim Mirzə oğlu

48 saylı Yevlax

Abbasov Yaşar Murtuz oğlu

Cəfərov Vüqar Qalib oğlu

Hacıyev Teylor Seyid oğlu

Qurbanov Nadir Kəsir oğlu

Mahmudova Zülfiyyə Əli qızı

Məmmədov Etibar Göygöz oğlu

Möysümov Elçin Möysüm oğlu

Müseyibzadə Elşən Əlif oğlu

Rüstəmov Hüseyn Məhyəddin oğlu

49 saylı Yevlax – Mingəçevir

Abdullayev Həbib Nəcəf oğlu

Bəkirov İsrayıl Şakir oğlu

Bəşirov Mirzalı Ataş oğlu

Həsənov Ağamoğlan Hidayət oğlu

Məhərrəmov Ceyhun Nofiq oğlu

Məmmədov Mustafa Əliş oğlu

Mövlayev Aydın İbrahim oğlu

Müseyibov German Bəşir oğlu

Yusifova Xatirə Hümbət qızı

50 saylı Abşeron – Qobustan

Əlhüseynov Əlfalı Solti oğlu

İsmayılov Cahan Kərəm oğlu

Kərimova Vəfa Adil qızı

Musayev Sərdar Səyyad oğlu

Nağdaliyev Rafəddin Alyar oğlu

Nurlu İlyas Misir oğlu

Orduxanova Tamara Gülağa qızı

Salayev Saleh Mirxas oğlu

Söhbətov Tofiq İsmayıl oğlu

51 saylı Qusar

Bayramova Elmira Qəzənfər qızı

Xankişiyev İsabala Mudullah oğlu

İbrahimov Cəlil Qeysəddin oğlu

İzratov İzrat Tağı oğlu

Məmmədova Gülnarə Ələmmədovna

Muradxanov Ziyadxan Arazxan oğlu

Muradov Qorxmaz Kamal oğlu

Piroğlanov Adil Sabir oğlu

Sultanova Gülnaz Seyidməhəmməd qızı

52 saylı Quba

Abasov Mübariz Canqulu oğlu

Abdullayev Feyzulla Cəlil oğlu

Balayeva Qərinə Rahman qızı

Bayramov Rüstəm Nadir oğlu

Bayramov Səfər Ələkbər oğlu

Həsənov Mahir Mədət oğlu

Məmmədov Elşəfa Həsənbala oğlu

Məmmədov Mustafa Aslan oğlu

Vəlibəyov Elşən Rafiq oğlu

53 saylı Quba – Qusar

Adıgözəlov Kamil Mirnağı oğlu

Bayramov Anar Zahid oğlu

Əliyev Mirzağa Əli oğlu

Əliyeva Aynurə Sulfiddin qızı

İsmayılov Qüdrət Qüdrət oğlu

Qarayev Rahim Sicarəddin oğlu

Nağıyev Orxan Əzizulla oğlu

Ramazanov Ruslan Rahim oğlu

Səlimov Mayis Teymur oğlu

54 saylı Şabran – Siyəzən

Balabəyov Fuad Safalı oğlu

Camalov Rahib Şərif oğlu

Əmrullazadə Qönçə Bəxtiyar qızı

Əzizov Fəxrəddin Hüseynağa oğlu

Qurbanov Tamerlan Nazim oğlu

Mikayılov Qoşqar İsrafil oğlu

Muradəlizadə Kamalə Cəbrayıl qızı

Seyidova Ramilə Ruhulla qızı

Təhməzov Saleh Nazləddin oğlu

55 saylı Xaçmaz şəhər

Abdullayeva Səyyarə Kazım qızı

Duraxanova Mətanət Vaqif qızı

Əmirov Sabir Qasım oğlu

Hacıəliyev Altay Sabir oğlu

Hacıyev Nəcməddin Yusif oğlu

Heybətov Fikrət Heybət oğlu

İşığov Hümmət Dəmir oğlu

Məmmədov Bəhruz İsmayıl oğlu

Ömərov Bəhram Övsət oğlu

56 saylı Xaçmaz kənd

Bədirov Ağakişi Çələbi oğlu

Həsənov Anar Soltanməcid oğlu

Qasımov Orxan Cavanşir oğlu

Mehtiyeva Təranə Abulfərz qızı

Rzayev Müzafəddin Nəcməddin oğlu

Seyidov Əhmədxan Valeh oğlu

Səfərov Zöhrab Qeysəddin oğlu

Şahbazov Nəzər Səməndər oğlu

Şahvələdov İlham Qurban oğlu

57 saylı Kürdəmir

Cəfərov Əliqulu Abasqulu oğlu

Hüseynov Şükür Fərzalı oğlu

Xələfov Məhəmməd Əlisafa oğlu

Xəlilov Cəmşir Camaləddin oğlu

Məmmədov Şirvan Mövsüm oğlu

Mikayılov Əbülfət Məmmədemin oğlu

Osmanov Mehman Rza oğlu

Şixaliyev Şaxalı Kamil oğlu

Talıbov Abutalıb Turab oğlu

58 saylı Hacıqabul – Kürdəmir

Abdullayev Feyzulla Zülfiqar oğlu

Ağayev Fariz Sehrab oğlu

Allahyarov Cavidan Azər oğlu

Gözəlov Emin Əlisafa oğlu

Hacıyev Məhəmməd Ənnağı oğlu

Hüseynov Natiq Niyaz oğlu

İbrahimov Ziya Nizami oğlu

İbrəhimov Hüseyn İbrəhimxəlil oğlu

Talıbova Xuraman İman qızı

59 saylı Salyan

Abasbəyli Aydın Abas oğlu

Abbasova Nərgiz Yasər qızı

Cəbrayılov Qəhrəman Bahadir oğlu

Cəfərov Ramil Saleh oğlu

Kərimov Səlamət Musa oğlu

Kərimov Taleh İsaxan oğlu

Məmmədova Mətanət Əvəz qızı

Səfərova Təranə Zakir qızı

Zərbəliyev Şahin Pilağa oğlu

60 saylı Salyan – Neftçala

Baratlı Aqil Rahib oğlu

Əlizadə Nazim Xalid oğlu

Əzizov Elmir Rahil oğlu

Mənəfov Çingiz Hidayət oğlu

Mənsimov Natiq Nurağa oğlu

Muradov Fuad Kərəm oğlu

Novruzov Əli Qardaş oğlu

Rəhimov Bayram Rahil oğlu

Rzayev Vaqif Əlimirzə oğlu

61 saylı Neftçala

Abasov Əlizadə Əli oğlu

Əhmədov Araz Tofiq oğlu

Əlizadə Ağahüseyn Abhüseyn oğlu

Fərəcov Ceyhun Həsrət oğlu

İbrahimov Kənan İsabala oğlu

Kərimov Zaur Bəxtiyar oğlu

Mənəfov İbad Sahib oğlu

Mirzəyeva Gülər Mircəfər qızı

Zahidov Ələkbər Babaxan oğlu

62 saylı Saatlı

Ağayev Samir Əliyar oğlu

Əliyev Arif Misir oğlu

Əsgərov Zaur Qüdrət oğlu

Hüseynov Əlzaman Ələsgər oğlu

İbrahimov Qardaşəli Abduləli oğlu

Kərimov Elşən Nizami oğlu

Qəmbərov Dilavər Azadxan oğlu

Nurəliyev Abdulla Əlibala oğlu

Soltanov Müzahət Səməndar oğlu

63 saylı Sabirabad birinci

Abbasəliyeva İradə Əbil qızı

Əkbərov Fəyyaz Səməndər oğlu

Hüseynov Seyidhüseyn Ağaseyid oğlu

Qafarova Fatimə Mənsim qızı

Mirzayeva Ellada Rəşid qızı

Nuriyev Məstalı Əlipaşa oğlu

Salayev Rauf Alxas oğlu

Sultanov Hikmət Qəzənfər oğlu

Tarverdiyev Mahir Nəcəf oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci

Əliyev Elman Tahir oğlu

Hüseynov Alim Əlifağa oğlu

Hüseynov Nəriman Mahmud oğlu

İmanov İlkin Şükür oğlu

Qasımov İnqilab Ağamməd oğlu

Sultanov Həmdulla Xeyrulla oğlu

Veysəlov Mühüddin Cövdət oğlu

Vəliyev Azər Yaşar oğlu

Yahyayev Tərlan Əhliman oğlu

65 saylı Saatlı – Sabirabad – Kürdəmir

Ağayev Sərvər Şükür oğlu

Bağırov İsmayıl Seyidəzim oğlu

Cavadov Qiyas Məzahir oğlu

Əhmədov Veysəl Məmmədağa oğlu

Fərmanov Ayəddin Aydın oğlu

Həziyev Valeh Təriş oğlu

Xəlilov Pəhlivan Xəlilağa oğlu

Məmmədli Pərvin İlham oğlu

Nəsirov Şaiq Famil oğlu

66 saylı Biləsuvar

Cəbrayılzadə Ənvər Möhübbət oğlu

Əliyev Ərşad Əlikuşad oğlu

Əzizov Niftulla Abdulla oğlu

Hətəmov Əzizağa Fayət oğlu

Mənsimov Vahabəli Məhəmmədəli oğlu

Mirzəyev Beytulla Səyədulla oğlu

Musayev Maqbet Tərlan oğlu

Nuriyev Nəhmət Adıgözəl oğlu

Seyfullayev Zaur Ədalət oğlu

67 saylı Cəlilabad şəhər

Aliyev Vasif Əhmədağa oğlu

Dövlətov Tələt Sənan oğlu

Əliyev Ələddin Bahəddin oğlu

Hacıqasımov Yusif Əhməd oğlu

Kərimov Firudin Fazil oğlu

Səlimov Samir İlyas oğlu

Sultanov Mirsahib Adəm oğlu

Süleymanov Xəlil Əzizağa oğlu

Tağıyev Rəşad Namik oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd

Cəfərov Azad Səfər oğlu

Həsənli Asif Məmmədağa oğlu

Həsənov Nadir Turab oğlu

Kazımov Adışirin Barat oğlu

Quliyev Salman Zabitxan oğlu

Məmmədov Abdulhüseyn Böyükxan oğlu

Mustafayev Mehman Haxverdi oğlu

Rzayev Mehman Hadı oğlu

Şükürlü Rizvan Rəşid oğlu

69 saylı Cəlilabad – Masallı – Biləsuvar

Abasov Məhəmməd Əsəd oğlu

Abışov Elşən Gülağa oğlu

Əhmədov Elburus Əsgər oğlu

Əkbərov İqbal Muştaba oğlu

Əliyev Aqil Qulu oğlu

Heydərov Cahangir Qubad oğlu

Həmzəzadə Şikar Həmzəli oğlu

Hüseynov Hikmət Həbi oğlu

Səlimov Nazim Əjdər oğlu

70 saylı Masallı şəhər

Axundova Əsmər Lazım qızı

Bədəlov Əflatun Güloğlan oğlu

Əliyev Cəlal Aftandil oğlu

Əzizli Gülnar Mirrəhman qızı

Həsənov Baba Həsənağa oğlu

Hüseynov İlkin Ehtiyat oğlu

İbadullayev Həbulla Kərimulla oğlu

Nuriyev Sərxoş Alqulu oğlu

Talıbov Əlinaz Əli oğlu

71 saylı Masallı kənd

Ağayev Rəfael Adil oğlu

Babayev Zəkəriyyə Şükür oğlu

Fərzəliyev Zəfər Vələhəd oğlu

Qənbərov Xəqani Bəxtiyar oğlu

Mehtiyev Arif Səyyad oğlu

Nəzərov Vidadi Baxşəli oğlu

Niftullayeva Gülbəs Allahqulu qızı

Nuriyev İntiqam Mali oğlu

Şahbazov Loğman İman oğlu

72 saylı Yardımlı – Masallı

Bayrəmov Cavidan Atabəg oğlu

Canaliyev Qabil Vəkil oğlu

Əliyev Rasif Ağahəsən oğlu

Həsənov Əlövsət Həsən oğlu

Qurbanlı Əşrəf Qabil oğlu

Rzazadə Azad Yaşar oğlu

Səlifov Təbiət İsaq oğlu

Səmədov Hikmət İsrafil oğlu

Turabov Sücayət Mənsimalı oğlu

73 saylı Lənkəran şəhər

Abbasov Samid İsmayıl oğlu

Baxşiyev Malik Məmməd oğlu

Əliyev Seyidrza Sail oğlu

Heydərov Kərim Allahverdi oğlu

Qasımov İlqar Manaf oğlu

Quliyev Samir İdris oğlu

Nurəliyeva Könül Ağamməd qızı

Sadıqov Habil Rüstəm oğlu

Talışınski Hikmət Tofiq oğlu

74 saylı Lənkəran kənd

Babayev Zamiq Fətulla oğlu

Əhmədov Azad Məhəddin oğlu

Fərəcova Nigar Qulamirzə qızı

Quliyev İdris Aslan oğlu

Məmmədov Eldar Əhəd oğlu

Məmmədov Sultanağa Hüseynağa oğlu

Rufiyev Əlövsət Rufi oğlu

Talıbov Sərraf Mirsəfər oğlu

Yədullayev Yədulla Fətulla oğlu

75 saylı Lənkəran – Masallı

Ağayev Vüsal Həmdulla oğlu

Cahangirli Məmmədhüseyn Mühəndis oğlu

Cəfərzadə Rabil Əli oğlu

Əlizadə Taleh Ağababa oğlu

Heydərov Rauf Hüseyn oğlu

Həsənov Qafar Adıgözəl oğlu

Hüseynov Cəmil Kamil oğlu

Məmmədov Asif İsmayıl oğlu

Məmmədov Fərahim Musa oğlu

76 saylı Lənkəran – Astara

Axundov Firdovsi Allahverdi oğlu

Əliyev Məzahir Xanağa oğlu

Əlizadə Şahin Ramiz oğlu

Əmirov Mübariz Hüccətulla oğlu

Qasımov Asif Səməd oğlu

Qurbanov Tahir Əbdül oğlu

Novruzov Vəliağa Xəlil oğlu

Şamilzadə Elməddin Vidadi oğlu

Tağıyev İlqar Səyad oğlu

77 saylı Astara

Əkbərov Hikmət Heybət oğlu

Fətəliyev Asif Ağabəy oğlu

Hüseynov Akif Məmməd oğlu

Qasımov Ələddin Fəzləddin oğlu

Lətifova Kəmalə Akif qızı

Məmmədov Mehdi Sovqat oğlu

Mirzəyev Gülhəsən Balahəsən oğlu

Rzayev Nəsimi Məmməd oğlu

Şükürov Mirzə Ağadədə oğlu

78 saylı Lerik

Abbasov Hüsaməddin Şahmar oğlu

Cahangirov Rasim Əbdülhüseyn oğlu

Cəfərov Rövşən Əlihüseyn oğlu

Xanmədov Yaqub Əyyub oğlu

İbrahimov Hicran Vaqif oğlu

Nəsirov Həşim İmaş oğlu

Sadıxov Şakir Pişan oğlu

Şıxəliyev İdris Gülbaba oğlu

Zülfiyev İlham Cabbar oğlu

79 saylı İmişli

Abdulov İlham Xudaş oğlu

Qasımova Təranə Qasım qızı

Quliyev Eldəniz Həmzə oğlu

Məmmədov Şakir Yusif oğlu

Məmmədova Yeganə Məmməd qızı

Musayev İldırım Temişan oğlu

Nəsirov Ramil Təyyar oğlu

Seyfullayev İsmət Şükür oğlu

Zülfüqarov Davud Əvəz oğlu

80 saylı İmişli – Beyləqan

Abbasov Şakir Cəfərqulu oğlu

Babayev Avtandil Babaş oğlu

Balacayev Elməddin Xudan oğlu

Bilalov Tahir Şirin oğlu

Həsənli Rauf Əmirərşad oğlu

Həşimov Eyvaz Həşim oğlu

Hüseynov Ziya Rahim oğlu

Xəlilov Barat Zöhrab oğlu

Məmmədov İsmayıl Qulu oğlu

81 saylı Beyləqan

Atakişiyeva Məlahət Gülağa qızı

Bayramov Fazil Qurban oğlu

Cəmilov Telman Camal oğlu

Əliyev Əbülfət Əyyub oğlu

Əliyev Əyyam Famil oğlu

Hüseynov Aydın Manur oğlu

Quliyev Elbrus Qara oğlu

Quliyeva Solmaz Qədir qızı

Vəlişov Zakir Saday oğlu

82 saylı Ağcabədi

Həsənov Ehtibar Aydın oğlu

Həsənov Sadiq Həsən oğlu

İbrahimov Mübariz Əkbər oğlu

İsmayılov Famil Zalış oğlu

Quliyev Aydın Bəşir oğlu

Məmmədov Həmzalı İsrəfil oğlu

Məmmədova Nəzakət Əli qızı

Mirzəyev İslam Abduləzim oğlu

Zeynalov Vahid Famil oğlu

83 saylı Ağcabədi – Füzuli

Heydarov Allahverdi Kazım oğlu

Həsənov İbrahim Əhməd oğlu

İsmayılov Ehtiram Xosrov oğlu

İsmayılov Mansur Xosrov oğlu

Qasımov Hikmət Füzuli oğlu

Quliyeva Samirə Rəfail qızı

Qurbanov Zahir Arzuman oğlu

Muradov Azər Allahverdi oğlu

Süleymanov Ədalət Zeynal oğlu

84 saylı Füzuli

Abdullayeva Günay Qabil qızı

Bayandurov Niyaz Rizvan oğlu

Həsənov Mənsim Şirin oğlu

Həşimov Füzuli Nüsrət oğlu

Kamranzadə Səbuhi İsa oğlu

Məmmədov Yavər İsrəfil oğlu

Namazov Namaz Vaqif oğlu

Səfərov İbiş Mətləb oğlu

Teymurov Ramiz Ziyad oğlu

85 saylı Şamaxı

Əzizov Eldəniz Məhəmməd oğlu

Fətaliyev Qahir Təyyar oğlu

Məmmədov Sabir Cəbrayıl oğlu

Nurəliyev Mədət Yarməmməd oğlu

Nuriyev Şaiq Vaqif oğlu

Rəcəbov Hüseyin Abdulla oğlu

Seyidov Fərzəli Abduləhməd oğlu

Şərifov İsa Musa oğlu

Tağıyev Tahir Məmmədtağı oğlu

86 saylı İsmayıllı

Baxşiyev İlkin Nadir oğlu

Cərullayeva Səidə Çingiz qızı

Gidayev Rəşad İsa oğlu

Hacıyev Yaqub Ələddin oğlu

Hüseynova Məhruzə Musa qızı

Kərimova Xoşqədəm Durasan qızı

Məhərrəmov Əlirəmzi Bağı oğlu

Məmmədov Hacıməmməd Mirzəməmməd oğlu

Rasulov İldırım Şahin oğlu

87 saylı Ağsu – İsmayıllı

Dursunəliyev Azad Saabəli oğlu

Əhmədov Ramiz Mahmud oğlu

Əfəndiyeva Bəhruzə Faiq qızı

Əzimov Tahir Ələşrəf oğlu

Gülümov Seyidağa Gülüm oğlu

Hacı Cəlal Əhməd oğlu

Kərimli Səadət Nazir qızı

Niftaliyev Alı Musa oğlu

Nuriyev Mətləb Sadəhməd oğlu

88 saylı Göyçay

Abdullayev Saleh Rəhim oğlu

Abdullayev Vüqar Məhəmməd oğlu

Allahverdiyev İslam Allahverdi oğlu

Əhmədov Namiq Vidadi oğlu

Həmidov Eldəniz Heydər oğlu

Həsənov Müşfiq Eldar oğlu

Nəbiyev Rəşid Yusif oğlu

Rüstəmov Taleh Qiymət oğlu

Şamilov Şamil Rafiq oğlu

89 saylı Göyçay – Ağdaş

Abdullayev Kənan Xalid oğlu

Əfəndiyeva Tamella Məmməd qızı

Qafarov Səxavət Əlikram oğlu

Qasımova Şəlalə Şulux qızı

Qasımzadə Nəbi Şirvani oğlu

Mahmudov Sehran Qurbanəli oğlu

Məhərrəmov Nizam Abdul oğlu

Nəbiyev Rəsul Həşim oğlu

Zeynalov Bəxtiyar Əli oğlu

90 saylı Ağdaş

Cəfərli Zeynalabdin Mehman oğlu

Davudov Vüsal Ramiz oğlu

Ədilov Pərviz Ədilxan oğlu

Ələsgərov Elgün İsgəndər oğlu

İsrəfilov Samir Sahib oğlu

Nağıyev Elməddin Namiq oğlu

Nəsibov Nurəddin Qnyaz oğlu

Rəsulova Şəhla Heybət qızı

Yusifli Kənan Seyfəddin oğlu

91 saylı Ucar

Abbasov Abdulrəzaq Ağaisa oğlu

Əhmədova Mədinə Əhməd qızı

Həmidova Nailə Məhəmməd qızı

Hüseynov Bəhruz Feyruz oğlu

Hüseynova Aybəniz Hüseyn qızı

Qəribova Mətanət Məmmədbağır qızı

Məmmədov Naqil Hüseynəli oğlu

Novruzova Sevinc Ağasəf qızı

Şəfiyeva Məlahət Ağakərim qızı

92 saylı Zərdab – Ucar

Abdullayev Daşqın Rafayıl oğlu

Fazilli Abdulbağı Zilman oğlu

Xəlilov Abduləziz Xəlil oğlu

Haşımzadə İlkin Hafiz oğlu

İsmayılov Mehdi İsmayıl oğlu

Kərimov Rasim Müslüm oğlu

Musayev Aqil Bəxtiyar oğlu

Səmədova Esmira Müşfiq qızı

Süleymanov Şirxan Süleyman oğlu

93 saylı Bərdə şəhər

Abdullayeva Fatma Hüseyn qızı

Əliyev Şakir Əliş oğlu

Hacıyev Abış Rasim oğlu

İbrahimov Ziya Ədalət oğlu

Qaçayeva Pakizə Vəli qızı

Qafarova Reyhan Firudin qızı

Məmmədov Əbülfət Sevindik oğlu

Ramazanov Əsgər Raqif oğlu

Şadlinski Vüqar Yunis oğlu

94 saylı Bərdə kənd

Abbasov Fazil Şoqu oğlu

Ağayev Ramin Qənbər oğlu

Babayev Arif Yusif oğlu

Əhmədova Sevinc Kamil qızı

Ələkbərov Hakim Baloğlan oğlu

Əliyev İbrahim Əflatun oğlu

Fərəcov Vüsal Həsən oğlu

Quliyev Namiq İnqilab oğlu

Nəcəfov Fazil Cümşüd oğlu

95 saylı Tərtər

Ələkbərli Oqtay Vaqif oğlu

Ələsgərova Çiçək Köçəri qızı

Həsənov Tağı Həsən oğlu

Hüseynov Tofiq Ədil oğlu

İsmayılov Nizami Yaqub oğlu

Mehtiyev Həmid Musa oğlu

Məmmədova Lamiyə Əli qızı

Mustafayev Novruz Bahadur oğlu

Rəhimova Sevil İsa qızı

96 saylı Goranboy – Naftalan

Abbasov Arif Abbas oğlu

Aşırov Məhəmməd Oqtay oğlu

Həşimova Afət Müzəffər qızı

Həziquliyev Siyavuş Sevindik oğlu

Məhərrəmov Fəqani Nofiq oğlu

Muxtarov Ariz Hafiz oğlu

Namazov Anar Nazim oğlu

Rəhimov Əbülfət Əli oğlu

Şirinov Nizaməddin Ağamalı oğlu

97 saylı Goranboy – Ağdam – Tərtər

Abdullayev Aydın Baxış oğlu

Abdullayev Elnur İsmayıl oğlu

Əliyev Kərəm Göyüş oğlu

Fərzənov Əkbər İsa oğlu

Hüseynov Ülvi Sarif oğlu

Məhərrəmov Faiq Məhərrəm oğlu

Məmmədov Zaur Mitya oğlu

Musayev İlqar Həsən oğlu

Nağıyev Göyüş Hacıkərim oğlu

98 saylı Şəmkir şəhər

Bədəlov Fuad Sərvəz oğlu

Budaqov Aydın Mikayıl oğlu

Cəfərov Ülfət Kəsəmən oğlu

Həsənov Rəşad Yusif oğlu

İsmayılov Həsən Hüseyn oğlu

Mansurov Natik İsa oğlu

Məmmədov Malik İslam oğlu

Muradov Tural Babək oğlu

Zeynalov Ülfət İsrafil oğlu

99 saylı Şəmkir kənd

Ağayev Qurban Ağa oğlu

Cabbarov Firduz Ərzuman oğlu

Cəlilova Ülviyyə Əli qızı

Əliyev Elşən Zirəddin oğlu

Əliyev İlqar Nəbi oğlu

Qasımov Vaqif Qüdrət oğlu

Məhərrəmova Gülnara Məhərrəm qızı

Məmmədov Rafiq Cahangir oğlu

Vəliyev Rövşən İsa oğlu

100 saylı Şəmkir – Daşkəsən

Abdullayev Hafiz İsmayıl oğlu

Həsənov Yasin Nadir oğlu

Hüseynov Eldar Məhəmməd oğlu

Hüseynov Ramin Nizami oğlu

Kazımova İradə Alı qızı

Məmmədov Müzəffər İsa oğlu

Niyazov İbrahim Həbib oğlu

Orucov Elman Aydın oğlu

Pənahov Şahin Abbas oğlu

101 saylı Göygöl – Daşkəsən

Abbasov Həbib Əkbər oğlu

Əlirzayev Fəxrəddin Şura oğlu

Əliyev Qabil Həmid oğlu

Hüseynov İftixar Xosrov oğlu

İbrahimli Cabir Səhman oğlu

Quliyev Nadir Heydər oğlu

Qurbanov Mübariz Qənbər oğlu

Mövlayeva Dilarə Ramazan qızı

Rzayev Anar Elman oğlu

102 saylı Samux – Şəmkir

Ağayev Səbuhi Şəmsəddin oğlu

Bağırov Yadigar Ayaz oğlu

Bayramov Hüseyn Bəxtiyar oğlu

Əsgərova Şəhla Dəmir qızı

Həsənova Nuridə Ağası qızı

İslamzadə Orxan Bəhrəm oğlu

Qasımov Bayram Məmmədəli oğlu

Qasımov Rəşad Ağa oğlu

Verdiyeva Afərim Qasım qızı

103 saylı Gədəbəy

Əliyev Mənsur Cəlal oğlu

Həsənov Nurəli Mərdəli oğlu

Hüseynova Könül Həsrət qızı

Xudaverdiyev Xaliq Davud oğlu

Orucov Möhübbət Bobuş oğlu

Orucova Azadə Bəhlul qızı

Rüstəmov İlqar Namiq oğlu

Rzayeva Afina Mübariz qızı

Tağıyev Məmməd Mədət oğlu

104 saylı Gədəbəy – Tovuz

Aslanova Yeganə Nuru qızı

Əsgərov Kamran Əli oğlu

Hüseynov Xəlil Həmid oğlu

Xudaverdiyev Yaşar Rəhim oğlu

Qasımov Emin Məmməd oğlu

Məhərrəmov Həbib Mürsəl oğlu

Rəhimov Sadıq Qara oğlu

Rüstəmov Elman Əlfət oğlu

Süleymanov Məzahir Hümbət oğlu

105 saylı Tovuz

Əhmədov Arzuman Məhəmməd oğlu

Ələsgərov Nəsimi Telman oğlu

Əliyev Rafiq Paşa oğlu

Həsənov Mahir İsə oğlu

Məmmədov Fəxrəddin Muxtar oğlu

Məmmədov Qədir Akif oğlu

Məmmədova Aynurə Cavanşir qızı

Mustafayev Cavanhüseyn Mustafa oğlu

Zeynalov İlqar Zirəddin oğlu

106 saylı Tovuz – Qazax – Ağstafa

Axundova Aynur Zakir qızı

Eyvazov Nəriman Məhəmməd oğlu

Həsənov Fəxrəddin Həmid oğlu

Həsənov Mehdixan Əli oğlu

Qurbanov Fərman Yusif oğlu

Məmmədova Sevinc Əlixan qızı

Muradov Tahir Mayıl oğlu

Musayev İlham Səməndər oğlu

Novruzov Mübariz Əlibala oğlu

107 saylı Qazax

Bəkirov Elman Hacan oğlu

Əyyubov Vüqar Ramiz oğlu

İbrahimov Valeh Aydın oğlu

İlyasov Hamlet Vəli oğlu

Qocayev Qoca Dilənçi oğlu

Qurbanov Laçın Oruc oğlu

Mustafayev Arif Otdel oğlu

Osmanov Elxan Baba oğlu

Salehov Xəyyam Səbuhi oğlu

108 saylı Ağstafa

Alməmmədov Zamiq Paşa oğlu

Bayramov Tofiq Marks oğlu

Eyyubov Teymurlan Yunis oğlu

İsmayılov Anar Məsim oğlu

Kərimov Yusifəli Məhəmmədəli oğlu

Qafarova Dilşad Sabir qızı

Mahmudzadə Orxan Hacı oğlu

Məmmədova Aida Marks qızı

Musayev Vaqif Abduləli oğlu

109 saylı Balakən

Axundov Rauf Qasım oğlu

Əbilov Fərid Rəsul oğlu

Əliyev Orxan Nasruddin oğlu

Əliyev Vahid Ələkbər oğlu

Məmmədov Altay Şükür oğlu

Məmmədov Qoşqar Qəzənfər oğlu

Məmmədov Mahir Qasım oğlu

Məmmədova Tərlan İsmayıl qızı

Süleymanlı Zəkəriyyə Süleyman oğlu

110 saylı Zaqatala

Əliyev Murtuz İslam oğlu

Əliyev Vasif Kamal oğlu

Əskərov Harun Harun oğlu

Qazilova Zülfiyyə Mürsəəli qızı

Məmmədov Məmmədxan Saleh oğlu

Məmmədov Oruc İbrahim oğlu

Mustafayev Fikrət Nəbi oğlu

Tintinov Mollamuhuma Əhmədoviç

Yusifov Elman Məhəmməd oğlu

111 saylı Zaqatala – Balakən

Əhmədov Cəbrayıl Müzaməddin oğlu

Əliyev Ruslan Sabir oğlu

Hüseynov Səyavuş Məmməd oğlu

İbrahimov Aqil Ziyadxan oğlu

İsmayılov Zöhrab İsmayıl oğlu

Qurbanova Sevda Əhmədəli qızı

Məmmədova Xəyalə Bilal qızı

Ramazanov İlham Ramazan oğlu

Yusubov Paşa Cəmaləddin oğlu

112 saylı Qax

Əhmədov İlqar Nəzir oğlu

Əliyev Abdukərim Rəsul oğlu

Əliyev Anar Ramiz oğlu

Həmzəyeva Sevda Cuma qızı

Həsənova Firəngiz Rövşən qızı

Qadaşlı Məhəmməd Allahyar oğlu

Nəzirova Rüxsarə Əhməd qızı

Sadıqov İlham Sadıq oğlu

Sofiyev Faiq Qurban oğlu

113 saylı Şəki şəhər

Əzizov Məmmədnuru Ənvər oğlu

Əzizov Tehran Tofiq oğlu

Kərimov İlqar Məmməd oğlu

Qədirzadə Rəhman Əsabəli oğlu

Mustafayev Nazim Əli oğlu

Nəcəfov Bayraməli Zülfəli oğlu

Sadəddinli Fariz Ələsgər oğlu

Səmədov İlkin Rəşid oğlu

Şabanov Anar Tacəddin oğlu

114 saylı Şəki kənd birinci

Abdurahmanov Ağası Niyazı oğlu

Calalov Səbuhi Rza oğlu

Camalov Fazil Nurəhməd oğlu

Məmmədov Məharət İsfəndiyar oğlu

Məsimova Reyhan Əsabəli qızı

Musayeva Natella Balay qızı

Rəsulzadə Polad Fərhad oğlu

Salmanov Hətəm Nəzir oğlu

Süleymanov Fikrət Əhməd oğlu

115 saylı Şəki kənd ikinci

Daşdəmirov Fikrət Əli oğlu

Əzizov Rasim Qeysəddin oğlu

Əzizova Könül Oktay qızı

Hacıyev Yaqub Əhməd oğlu

Həmzətov Səbuhi Baxış oğlu

Rəsulov Kamran Kamal oğlu

Rəsulov Niymət Şövkət oğlu

Səmədov Malik Abdulqədir oğlu

Səmədov Sadiq Vaqif oğlu

116 saylı Qəbələ

Abbasov Mehman Yaqub oğlu

Abdullayev Razil Məhəmməd oğlu

Abdullayev Rəşad Tofiq oğlu

Bəhramov Elnur Vaqif oğlu

Əliyev Samir Ramiq oğlu

Əsədov Ramiz Əhmədiyə oğlu

Musayev Cümşüd Rəşid oğlu

Rəsulova Xalidə Muxtər qızı

Tahirbəyov Bahadur Bayram oğlu

117 saylı Oğuz – Qəbələ

Afiyev Azər İlyas oğlu

Cabbarlı Ceyhun Nazəddin oğlu

Cəfərov Rəsul İskəndər oğlu

Əhmədov Kərim Qeysəddin oğlu

Əliyev Elşad Hakim oğlu

Həmidov Elmir Məhərrəm oğlu

Həsənov Elməddin Musa oğlu

İbrahimov Oktay Vəli oğlu

Məmmədov Asif Məhəmmədiyə oğlu

118 saylı Ağdam şəhər

Ələkbərov Saməddin Əli oğlu

Ələkbərova Esmira Yelmar qızı

Əsgərov Rafiq İdayət oğlu

İsayeva Eliza Barat qızı

İsmayılov Vaqif İsmayıl oğlu

Quliyev Hamlet Salman oğlu

Mirzəyev Əsəd Əkbər oğlu

Səfərov Anar Qədulla oğlu

Talıbov Cahangir Əzim oğlu

119 saylı Ağdam kənd

Əhmədov Məhəmmədəli Asif oğlu

Əliyev Sahil Allahverən oğlu

Həsənov Zaur Vidadi oğlu

Xəlilov Həsən Bəhram oğlu

İslamov Fikrət Mütəllim oğlu

Quliyev Bəhruz Ərşad oğlu

Tağıyev Fərrux Asif oğlu

Yusifov Rəhim Məhəmməd oğlu

Zeynalov Bakir Kərim oğlu

120 saylı Cəbrayıl – Qubadlı

Behbudalıyev Niyaz Hümbət oğlu

Əliyev Şahin Səfəralı oğlu

İsmayılov Ramiz Bilal oğlu

Quliyev Habil Sabir oğlu

Quliyev Musa Əli oğlu

Maqsudov Şükran Səttər oğlu

Mehdiyeva Sahilə Təbriz qızı

Məmmədov Ramiz Barat oğlu

Səfərova Göyərçin Qarahəsən qızı

121 saylı Laçın

Cəbrayılov Orxan Əfqan oğlu

Əsgərov İsabalı Bəhrəm oğlu

Hümbətov Vaqif Saleh oğlu

İsmayılov Nofəl Şahmar oğlu

Məhərrəmova Sədaqət Naib qızı

Məmiyev Səyyaf Məmi oğlu

Məmmədov Nəsimi İsrafil oğlu

Nəzərli Müqabil Ağaxan oğlu

Səfərov Hüseyn Şümşad oğlu

122 saylı Xankəndi

Abbasova Mədinə Fəxrəddin qızı

Aslanova Esmira Hüseyn qızı

Cəfərzadə Günay Əbülfəz qızı

Əhmədov Cavid İlqar oğlu

Hacıyev Hüseyn Adil oğlu

Hüseynova Ayşən Faxrəddin qızı

Kərimov Taleh İsmayıl oğlu

Qasımova Nəcibə Sabir qızı

Quliyeva Nailə Eldar qızı

123 saylı Kəlbəcər

Cahangirov Vaqif Həsən oğlu

Dadaşova Şirin Nurəddin qızı

Əliyev Ədalət Surxay oğlu

Həsənov Mehman Əli oğlu

İsmayılova Leyla Nəsir qızı

Qafarova Sevinc Elşad qızı

Murtuzayev Adil Aslan oğlu

Namazlı Fəxri Eldəniz oğlu

Şahmuradova Aynur Akif qızı

124 saylı Şuşa – Ağdam – Xocalı – Xocavənd

Abbasov Vahid Kamil oğlu

Bağırova Ofelya Rəşid qızı

Əliyev Akif İbiş oğlu

Əliyev Elmir Əjdər oğlu

Əzizov Adil Xəzri oğlu

Həsənov Anar Vaqif oğlu

İsmayılov Faiq İslam oğlu

Məmiyev Ceyhun Məhərrəm oğlu

Məmmədov Mehrab Seyraman oğlu

125 saylı Zəngilan – Qubadlı

Abbasov Nazim İzzət oğlu

Əhmədov Məhəmməd Hümbət oğlu

Ələkbərova Gülşən Qafar qızı

Əliyeva Sayad Akif qızı

Əmiraslanov Ramil Tofiq oğlu

Hətəmov Asif İdris oğlu

Qasımzadə Aynurə Vəli qızı

Məmmədov Qorxmaz Rza oğlu

Mönsümov Əli İsmayıl oğlu

İnterPosta.info

Mövcüd problemlərinizi və təkliflərinizi bizə göndərə bilərsiniz.
E-mail: [email protected]
Telefon: (+994) 55 740 69 26